Resultat Total - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Klubmesterskab for U-afdeling | Udskriftsdato | 03 maj 2016 | |||
Stævne by | Helsingør | Udskriftstidspunkt | 19:17 | |||
Arrangør | Helsingør Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 05 maj 2015 |
Løb 2, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2007-2007 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Mikkel Rask | 2007 | 2:29.32 | |||||||
Isabella | ||||||||||
Løb 2, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2005-2005 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Jacques Dahlgaard | 2005 | 2:31.35 | |||||||
Frederikke | ||||||||||
Løb 2, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 1995-2003 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Oliver Unmack Christiansen | 1999 | 1:18.93 | |||||||
Sebastian | ||||||||||
2 | Oliver Bak Jensen | 2002 | 1:30.78 | |||||||
Bertil | ||||||||||
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2008-2015 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Amelia Eriksen | 2008 | 1:03.81 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
2 | Andrea Vølund Løkke Borg | 2008 | 1:14.04 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
- | Merle Olausson | 2008 | DNS | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2007 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Ea Lund | 2007 | 54.10 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
2 | Caroline Tarp | 2007 | 58.79 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
3 | Caroline Haugland | 2007 | 59.00 | |||||||
Isabella | ||||||||||
4 | Kamilla Elisabeth Thorsen | 2007 | 1:05.16 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
5 | Iben Karlsmark | 2007 | 1:18.58 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2006 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Olga Vejlby | 2006 | 54.61 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
2 | Anna Emilie Lomholt | 2006 | 56.12 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
3 | Anna Bay-Jensen | 2006 | 58.42 | |||||||
Bertil | ||||||||||
4 | Vera Schmidt | 2006 | 1:00.89 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
5 | Nanna Jensen | 2006 | 1:12.64 | |||||||
Emma | ||||||||||
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2005 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Katinka Rendtorff | 2005 | 53.76 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
2 | Freja Honoré | 2005 | 53.98 | |||||||
Camilla | ||||||||||
3 | Ronja Hegnelt | 2005 | 54.09 | |||||||
Johan | ||||||||||
4 | Vibeke Gruber-Riemer | 2005 | 1:06.49 | |||||||
Elisabeth | ||||||||||
- | Amalie Vindahl | 2005 | DNS | |||||||
Bertil | ||||||||||
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2004 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Alba Allasan Jean Mcgibbon | 2004 | 48.27 | |||||||
Bertil | ||||||||||
2 | Mie Lind | 2004 | 48.28 | |||||||
Martin | ||||||||||
3 | Rose Nørgaard | 2004 | 49.52 | |||||||
Johan | ||||||||||
4 | Kristine Josephsen | 2004 | 52.03 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
5 | Caroline Beierholt | 2004 | 52.52 | |||||||
Martin | ||||||||||
6 | Chinett Larsen | 2004 | 55.35 | |||||||
Johan | ||||||||||
7 | Thea Cecilie Jensen | 2004 | 1:01.47 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
8 | Sila Gül Tiras | 2004 | 1:07.61 | |||||||
Elisabeth | ||||||||||
- | Linea Eriksen | 2004 | DNS | |||||||
Bertil | ||||||||||
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 1995-2003 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Julie Overgaard | 2003 | 54.51 | |||||||
Isabella | ||||||||||
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2008-2015 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Andreas Frommelt Hertz | 2008 | 56.94 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
2 | Otto Rud Wiberg | 2008 | 1:16.52 | |||||||
Emma | ||||||||||
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2007-2007 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Alexander Broustbo | 2007 | 55.09 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
2 | Mikkel Rask | 2007 | 1:02.60 | |||||||
Isabella | ||||||||||
3 | Stefan Hartington | 2007 | 1:03.56 | |||||||
Frederikke | ||||||||||
4 | Valdemar Stade | 2007 | 1:18.22 | |||||||
Frederikke | ||||||||||
- | William Haines | 2007 | DNS | |||||||
Mini Talent | ||||||||||
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2006-2006 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Jonas Holm Clausen | 2006 | 56.48 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2005 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Alexander Skovbjerg | 2005 | 55.26 | |||||||
Emma | ||||||||||
2 | Peter Mortensen | 2005 | 1:03.05 | |||||||
Isabella | ||||||||||
- | Frederik Kiørboe | 2005 | DNS | |||||||
Frederikke | ||||||||||
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Nicklas Hartington | 2004 | 52.77 | |||||||
Camilla | ||||||||||
2 | Lukas Antonijevic | 2004 | 58.72 | |||||||
Elisabeth | ||||||||||
3 | Carl-August Stade | 2004 | 1:02.51 | |||||||
Isabella | ||||||||||
4 | Peter Frilund Søndergaard | 2004 | 1:03.48 | |||||||
Camilla | ||||||||||
5 | William Bergerling | 2004 | 1:12.51 | |||||||
Emma | ||||||||||
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 1995-2003 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Oliver Unmack Christiansen | 1999 | 38.33 | |||||||
Sebastian | ||||||||||
2 | Hjalte Hegnelt | 2003 | 47.61 | |||||||
Johan | ||||||||||
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2007 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Ea Lund | 2007 | 59.13 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
2 | Kamilla Elisabeth Thorsen | 2007 | 1:08.45 | |||||||
Mini Talent | ||||||||||
3 | Caroline Haugland | 2007 | 1:08.80 | |||||||
Isabella | ||||||||||
4 | Tia Sofie Majvig Mogensen | 2007 | 1:11.14 | |||||||
Elisabeth | ||||||||||
5 | Iben Karlsmark | 2007 | 1:24.66 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
6 | Natasja Petersen | 2007 | 1:31.71 | |||||||
Frederikke | ||||||||||
7 | Andrea Stjernholm Michelsen | 2007 | 1:37.61 | |||||||
Camilla | ||||||||||
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2006 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Emilie Clemmensen | 2006 | 53.28 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
2 | Freja Leonora Larsen Støtterup | 2006 | 1:10.47 | |||||||
Pernille | ||||||||||
3 | Vera Schmidt | 2006 | 1:10.52 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
4 | Anna Emilie Lomholt | 2006 | 1:10.54 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
5 | Alica Goueffon | 2006 | 1:17.14 | |||||||
Camilla | ||||||||||
6 | Michala Hansen | 2006 | 1:19.94 | |||||||
Pernille | ||||||||||
7 | Nanna Jensen | 2006 | 1:21.80 | |||||||
Emma | ||||||||||
- | Laura Hoffmann | 2006 | DNS | |||||||
Elisabeth | ||||||||||
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2005 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Freja Honoré | 2005 | 55.37 | |||||||
Camilla | ||||||||||
2 | Olympia Norrid-Mortensen | 2005 | 56.92 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
3 | Cecilie Lynggaard | 2005 | 1:02.61 | |||||||
Isabella | ||||||||||
4 | Katinka Rendtorff | 2005 | 1:02.86 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
5 | Vibeke Gruber-Riemer | 2005 | 1:11.56 | |||||||
Elisabeth | ||||||||||
6 | Caroline Alstrand Wallengren | 2005 | 1:16.88 | |||||||
Isabella | ||||||||||
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2004 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Rosa Dein | 2004 | 50.71 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
2 | Alba Allasan Jean Mcgibbon | 2004 | 54.59 | |||||||
Bertil | ||||||||||
3 | Mie Lind | 2004 | 59.99 | |||||||
Martin | ||||||||||
4 | Chinett Larsen | 2004 | 1:02.84 | |||||||
Johan | ||||||||||
5 | Rose Nørgaard | 2004 | 1:03.70 | |||||||
Johan | ||||||||||
6 | Caroline Beierholt | 2004 | 1:09.99 | |||||||
Martin | ||||||||||
7 | Thea Cecilie Jensen | 2004 | 1:16.44 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
8 | Holly Ahm | 2004 | 1:18.79 | |||||||
Bertil | ||||||||||
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 1995-2003 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Lærke Weihrauch | 2002 | 52.98 | |||||||
Bertil | ||||||||||
2 | Julie Overgaard | 2003 | 58.30 | |||||||
Isabella | ||||||||||
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2008-2015 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Andreas Frommelt Hertz | 2008 | 1:03.17 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
2 | Anders Rye Gefke | 2008 | 1:06.69 | |||||||
Pernille | ||||||||||
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2007-2007 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Alexander Broustbo | 2007 | 1:12.07 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
2 | Mikkel Rask | 2007 | 1:20.88 | |||||||
Isabella | ||||||||||
3 | Valdemar Stade | 2007 | 1:45.79 | |||||||
Frederikke | ||||||||||
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2005 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Alexander Skovbjerg | 2005 | 1:02.91 | |||||||
Emma | ||||||||||
2 | Peter Mortensen | 2005 | 1:09.35 | |||||||
Isabella | ||||||||||
3 | Jacques Dahlgaard | 2005 | 1:18.62 | |||||||
Frederikke | ||||||||||
- | Marvin Balle | 2005 | DSQ | |||||||
Johan | ||||||||||
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Carl-August Stade | 2004 | 58.01 | |||||||
Isabella | ||||||||||
2 | Nicklas Hartington | 2004 | 58.99 | |||||||
Camilla | ||||||||||
3 | Emil Bæk Jensen | 2004 | 1:11.67 | |||||||
Bertil | ||||||||||
4 | Lukas Antonijevic | 2004 | 1:12.07 | |||||||
Elisabeth | ||||||||||
5 | Emil Munksgaard | 2004 | 1:19.99 | |||||||
Shaun | ||||||||||
6 | William Bergerling | 2004 | 1:21.17 | |||||||
Emma | ||||||||||
- | Adrian Vexø van Arkens | 2004 | DNS | |||||||
Bertil | ||||||||||
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 1995-2003 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Hjalte Hegnelt | 2003 | 56.19 | |||||||
Johan | ||||||||||
2 | Christoffer Aaby Leisted | 2003 | 1:01.28 | |||||||
Camilla | ||||||||||
Løb 7, 50m Crawl Damer, Finaler Årg. 2008-2015 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Amelia Eriksen | 2008 | 1:03.30 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
2 | Andrea Vølund Løkke Borg | 2008 | 1:21.03 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
3 | Mathilde Vølund Løkke Borg | 2010 | 1:43.44 | |||||||
Maja | ||||||||||
- | Merle Olausson | 2008 | DNS | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
Løb 7, 50m Crawl Damer, Finaler Årg. 2007-2007 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Ea Lund | 2007 | 52.05 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
2 | Tia Sofie Majvig Mogensen | 2007 | 52.70 | |||||||
Elisabeth | ||||||||||
3 | Viola Knudsen | 2007 | 55.29 | |||||||
Pernille | ||||||||||
4 | Kamilla Elisabeth Thorsen | 2007 | 1:00.55 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
5 | Caroline Tarp | 2007 | 1:03.01 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
6 | Andrea Stjernholm Michelsen | 2007 | 1:15.04 | |||||||
Camilla | ||||||||||
7 | Natasja Petersen | 2007 | 1:16.59 | |||||||
Frederikke | ||||||||||
8 | Iben Karlsmark | 2007 | 1:18.29 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
Løb 7, 50m Crawl Damer, Finaler Årg. 2006-2006 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Alica Goueffon | 2006 | 51.91 | |||||||
Camilla | ||||||||||
2 | Freja Leonora Larsen Støtterup | 2006 | 54.85 | |||||||
Pernille | ||||||||||
3 | Anna Emilie Lomholt | 2006 | 58.43 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
4 | Anna Bay-Jensen | 2006 | 59.34 | |||||||
Bertil | ||||||||||
5 | Olga Vejlby | 2006 | 1:01.89 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
6 | Michala Hansen | 2006 | 1:05.81 | |||||||
Pernille | ||||||||||
- | Laura Hoffmann | 2006 | DNS | |||||||
Elisabeth | ||||||||||
Løb 7, 50m Crawl Damer, Finaler Årg. 2005-2005 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Freja Honoré | 2005 | 43.52 | |||||||
Camilla | ||||||||||
2 | Melanie Hillmann | 2005 | 44.63 | |||||||
Shaun | ||||||||||
3 | Katinka Rendtorff | 2005 | 45.93 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
4 | Olympia Norrid-Mortensen | 2005 | 47.93 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
5 | Ronja Hegnelt | 2005 | 53.21 | |||||||
Johan | ||||||||||
6 | Cecilie Lynggaard | 2005 | 1:01.77 | |||||||
Isabella | ||||||||||
7 | Caroline Alstrand Wallengren | 2005 | 1:04.40 | |||||||
Isabella | ||||||||||
8 | Vibeke Gruber-Riemer | 2005 | 1:09.12 | |||||||
Elisabeth | ||||||||||
Løb 7, 50m Crawl Damer, Finaler Årg. 2004-2004 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Kristine Josephsen | 2004 | 41.24 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
2 | Alba Allasan Jean Mcgibbon | 2004 | 42.38 | |||||||
Bertil | ||||||||||
3 | Rosa Dein | 2004 | 42.74 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
4 | Mie Lind | 2004 | 43.21 | |||||||
Martin | ||||||||||
5 | Caroline Beierholt | 2004 | 43.83 | |||||||
Martin | ||||||||||
6 | Rose Nørgaard | 2004 | 44.15 | |||||||
Johan | ||||||||||
7 | Sila Gül Tiras | 2004 | 51.68 | |||||||
Elisabeth | ||||||||||
8 | Chinett Larsen | 2004 | 53.16 | |||||||
Johan | ||||||||||
9 | Thea Cecilie Jensen | 2004 | 56.31 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
10 | Holly Ahm | 2004 | 1:09.01 | |||||||
Bertil | ||||||||||
Løb 7, 50m Crawl Damer, Finaler Årg. 1995-2003 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Celine Hautop | 2001 | 37.91 | |||||||
Shaun | ||||||||||
2 | Lærke Weihrauch | 2002 | 44.41 | |||||||
Bertil | ||||||||||
Løb 8, 50m Crawl Herrer, Finaler Årg. 2008-2015 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Andreas Frommelt Hertz | 2008 | 56.51 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
2 | Anders Rye Gefke | 2008 | 1:01.52 | |||||||
Pernille | ||||||||||
3 | Otto Rud Wiberg | 2008 | 1:15.70 | |||||||
Emma | ||||||||||
4 | Julius Schou Olsen | 2008 | 1:21.52 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
Løb 8, 50m Crawl Herrer, Finaler Årg. 2007-2007 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Alexander Broustbo | 2007 | 48.83 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
2 | Mikkel Rask | 2007 | 54.93 | |||||||
Isabella | ||||||||||
3 | Stefan Hartington | 2007 | 56.97 | |||||||
Frederikke | ||||||||||
4 | Valdemar Stade | 2007 | 1:09.74 | |||||||
Frederikke | ||||||||||
5 | Anker Bjørn Rønnow | 2007 | 1:24.91 | |||||||
Johan | ||||||||||
6 | William Haines | 2007 | 10:07.43 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
Løb 8, 50m Crawl Herrer, Finaler Årg. 2006-2006 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Jonas Holm Clausen | 2006 | 54.42 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
2 | Samson Vimo Willumsen | 2006 | 1:00.91 | |||||||
Isabella | ||||||||||
3 | Andreas Grenness Skjærbæk | 2006 | 1:05.78 | |||||||
Mini Talent | 1 | |||||||||
Løb 8, 50m Crawl Herrer, Finaler Årg. 2005-2005 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Marvin Balle | 2005 | 51.93 | |||||||
Johan | ||||||||||
2 | Adam Impgaard Larsen | 2005 | 54.09 | |||||||
Isabella | ||||||||||
3 | Alexander Skovbjerg | 2005 | 54.45 | |||||||
Emma | ||||||||||
4 | Jacques Dahlgaard | 2005 | 1:00.41 | |||||||
Frederikke | ||||||||||
- | Frederik Kiørboe | 2005 | DNS | |||||||
Frederikke | ||||||||||
Løb 8, 50m Crawl Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Lukas Antonijevic | 2004 | 45.93 | |||||||
Elisabeth | ||||||||||
2 | Nicklas Hartington | 2004 | 46.47 | |||||||
Camilla | ||||||||||
3 | Carl-August Stade | 2004 | 50.58 | |||||||
Isabella | ||||||||||
4 | Peter Frilund Søndergaard | 2004 | 52.98 | |||||||
Camilla | ||||||||||
5 | Emil Bæk Jensen | 2004 | 1:09.75 | |||||||
Bertil | ||||||||||
6 | Emil Munksgaard | 2004 | 1:15.12 | |||||||
Shaun | ||||||||||
- | Adrian Vexø van Arkens | 2004 | DNS | |||||||
Bertil | ||||||||||
- | Sebastian Sejer Juul Hansen | 2004 | DNS | |||||||
Johan | ||||||||||
Løb 8, 50m Crawl Herrer, Finaler Årg. 1995-2003 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | |||||||||
1 | Oliver Unmack Christiansen | 1999 | 28.81 | |||||||
Sebastian | ||||||||||
2 | Oliver Bak Jensen | 2002 | 33.93 | |||||||
Bertil | ||||||||||
3 | Hjalte Hegnelt | 2003 | 43.58 | |||||||
Johan | ||||||||||
4 | Christoffer Aaby Leisted | 2003 | 47.61 | |||||||
Camilla | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 03 maj 2016 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:17 |